PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rekreační dům Vítanov u Hlinska

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační dům se nachází uprostřed obce v klidném a ničím nerušeném prostředí daleko od dopravy. Ve vzdálenosti cca 1km se nachází vyhlášený SKI areál Hlinsko-možnost zajištění zapůjčení lyžařského vybavení a skipasu, Skanzen Veselý Kopec 2km, světový unikát Peklo Čertovina 6km, krytý plavecký bazén v Hlinsku 3km,přírodní biotop Hlinsko,přírodní lom Srní-2km.
Vybavení a služby
Náš rekreační dům Vám nabízí v přízemí kuchyň spojenou s obývacím pokojem a jídelnou, ložnici s manželskou postelí a jedním lůžkem, samostatné WC a koupelnu s vanou.V prvním nadzemním podlaží se nachází dva pokoje,oba vybavené třemi lůžky. U domu se nachází zastřešená terasa s posezením a venkovním krbem, na zahradě se nachází bazén 5x3m se zastřešením.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski areál Hlinsko, sauna a welness přímo ve Ski areálu,možnost zajištění zapůjčení lyžařského vybavení a skipasu,celoročně plavecký areál Hlinsko, výborné podmínky pro cykloturistiku a turistiku, možnost houbaření, koupání v lomu Srní, procházky do lesa - vzdálenost lesa 300m,přírodní biotop Hlinsko-2km.